IZVEIDO SAVU

INTERNETA VEIKALU

 

Neierobežots preču un kategoriju skaits, iespēja apskatīt un rediģēt saņemtos pasūtījumus, mainīt pasūtījumu statusus, PDF rēķini, akciju preču sistēma, ērts iepirkšanās process, vairāku valodu un valūtu atbalsts, klientu pasūtījumu arhīvs, Google draudzīgs.

AIZIET

IZVEIDO SAVU

MĀJAS LAPU

 

Piedāvājam izveidot sākot no vizītkartes tipa līdz pat bizness klases mājas lapai, dinamiskam un augošam uzņēmumam. Ērta un intuitīva satura vadības sistēma ļaus pašiem administrēt saturu - rediģēt, ievietot jaunumus, bildes, veidot sadaļas un apakšsadaļas. Iespēja sekot līdzi mājas lapas apmeklējuma statistikai. Mājas lapas optimizācija meklētājiem padarīs jūsu lapu viegli atrodamu Google meklētājā.

AIZIET

Portfolio

Visi piedzīvojumi parasti sākas ar ideju. Kad ideja ir noformulēta un zināma lapas struktūra, analizējot iegūtos datus, pēc izvirzītajiem kritērijiem tiek noteikta piemērotākā satura valdības sistēma.

Tad var sākties darbs pie dizaina izveides. Veidojot dizainu tiek ņemtas vērā jaunākās web dizaina tendences, kā arī tas, lai lapa būtu lietotājiem viegli un ērti lietojama. Nepieciešamības gadījumā, atbilstoši tieši Jūsu konkrētam projektam, mūsu speciālisti ieteiks optimāli labāko risinājumu, lai lietotāji maksimāli ērti un ātri atrastu visu sev interesējošo informāciju, nevis neizpratnē maldītos mājas lapas sadaļās.

Nākamais solis ir vadības sistēmas risinājuma izstrāde, kas ietver vadības sistēmas uzstādīšanu un nepieciešamo komponenšu, moduļu, spraudņu izstrādi vai pielāgošanu konkrētā projekta vajadzībām.

Kad darbs ir pabeigts, tiek veikti pēdējie testēšanas darbi. Pieslēdzam statistiku un apmācam personālu darbam ar satura vadības sistēmu, sniedzam konsultācijas darbam ar mājas lapu visa sadarbības laika periodā. Visām mūsu veidotajām mājas lapām ekspluatācijas laikā ir iespējams pievienot lapas, nodaļas, izvēlnes, mainīt navigāciju, - rediģēt lapas saturu.
Mūsu klientiem nav problēmu un papildizmaksu mājas lapu uzturēšanā. Nepieciešamības gadījumā mēs palīdzēsim Jums jebkurā jautājumā, kas saistīts ar mājas lapas administrēšanu.

Ja ir nepieciešams, mēs piedāvājam mājas lapu uzturēšanas pakalpojumus, kuros ir iekļauti visi darbi, kas saistīti ar mājas lapu administrēšanu.

kāpēc tieši mēs?

Mēs mīlam to, ko darām

Mēs mīlam to, ko darām

Tieši šī iemesla dēļ mēs regulāri sekojam līdzi jaunākajām tendencēm web dizaina jomā un inovatīviem risinājumiem interneta tehnoloģiju sfērā, kā arī tirgus attīstības tendencēm un klientu prasībām.

Radoša darba grupa

Radoša darba grupa

Mūsu komandā strādā pieredzējuši speciālisti kuri mājas lapu izveides sfērā darbojas jau vairāk kā 5 gadus. Pa šo laiku esam daudz mācījušies un strādājot pie dažādiem projektiem esam uzkrājuši bagātīgu pieredzi.

Mēs mīlam to, ko darām

Atbalsts un konsultācijas

Arī pēc projekta pabeigšanas nodrošināsim lapas modernizāciju un drošības optimizāciju. Nepieciešamības gadījumā mēs palīdzēsim Jums jebkurā jautājumā, kas saistīts ar mājas lapas administrēšanu.