IZVEIDO SAVU

INTERNETA VEIKALU

 

Neierobežots preču un kategoriju skaits, iespēja apskatīt un rediģēt saņemtos pasūtījumus, mainīt pasūtījumu statusus, PDF rēķini, akciju preču sistēma, ērts iepirkšanās process, vairāku valodu un valūtu atbalsts, klientu pasūtījumu arhīvs, Google draudzīgs.

AIZIET

IZVEIDO SAVU

MĀJAS LAPU

 

Piedāvājam izveidot sākot no vizītkartes tipa līdz pat bizness klases mājas lapai, dinamiskam un augošam uzņēmumam. Ērta un intuitīva satura vadības sistēma ļaus pašiem administrēt saturu - rediģēt, ievietot jaunumus, bildes, veidot sadaļas un apakšsadaļas. Iespēja sekot līdzi mājas lapas apmeklējuma statistikai. Mājas lapas optimizācija meklētājiem padarīs jūsu lapu viegli atrodamu Google meklētājā.

AIZIET

Portfolio

Ar induviduālu pieeju katram klientam - mēs nodrošināsim Jums tik daudz diska vietas, cik jums tas būs nepieciešams. Jums nenāksies domāt par sava e-pasta vai mājaslapu administrēšanu (izvietošanu, jaunu e-pasta adrešu veidošanu, un esošo apkalpošanu), to paveiks mūsu administratori.
Diska vietas apjoms un serveru jauda tiek saskaņota ar katru klientu individuāli, tas tiek izvēlēts apzinot klienta vajadzības.
Izvēloties kādu no mūsu sniegtajiem pakalpojumiem, mēs Jums palīdzēsim reģistrēt domēnu un bezmaksas to piesaistīt hostingam.

shut down 99.9% pieejamība
Tehniskais atbalsts Bezmaksas uzstādīšanas un tehniskais atbalsts
save Ikdienas rezerves kopijas
chart Neierobežots datu pārraides apjoms

id card DNS uzturēšana
email Neierobežots e-pastu skaits
FTP pieeja FTP pieeja
phpMyAdmin phpMyAdmin
Pretvīrusu aizsardzība Pretvīrusu aizsardzība
Mēstuļu (spama) filtrs Mēstuļu (spama) filtrs

PHP PHP, Perl, CGI, Cron, cURL, GD, Image Magic
minibizness

kāpēc tieši mēs?

Mēs mīlam to, ko darām

Mēs mīlam to, ko darām

Tieši šī iemesla dēļ mēs regulāri sekojam līdzi jaunākajām tendencēm web dizaina jomā un inovatīviem risinājumiem interneta tehnoloģiju sfērā, kā arī tirgus attīstības tendencēm un klientu prasībām.

Radoša darba grupa

Radoša darba grupa

Mūsu komandā strādā pieredzējuši speciālisti kuri mājas lapu izveides sfērā darbojas jau vairāk kā 5 gadus. Pa šo laiku esam daudz mācījušies un strādājot pie dažādiem projektiem esam uzkrājuši bagātīgu pieredzi.

Mēs mīlam to, ko darām

Atbalsts un konsultācijas

Arī pēc projekta pabeigšanas nodrošināsim lapas modernizāciju un drošības optimizāciju. Nepieciešamības gadījumā mēs palīdzēsim Jums jebkurā jautājumā, kas saistīts ar mājas lapas administrēšanu.